Rádio Blaník
Rádio Blaník
22:00 - 05:00
POHODOVÉ ČESKÉ RÁDIO
MENU

Balíkovna rozšířila svou nabídku o doručování na adresu

Balíkovna rozšířila svou nabídku o doručování na adresu

Klienti Balíkovny doposud využívali možnosti nechat si zasílat své zásilky do některého ze 7 500 výdejních míst po celé republice, umístěných na pobočkách České pošty, u externích partnerů nebo ve výdejních boxech. Nedávno také Balíkovna oznámila novou možnost odesílání balíků prostřednictvím AlzaBoxů. A nyní přichází s další novinkou, kterou je služba nazvaná Balíkovna na adresu. Tento nový produkt pod brandem Balíkovny umožní klientům doručení zásilky na adresu domů nebo třeba do kanceláře.

 

Balíkovna tímto krokem reaguje na potřeby zákazníků a nabízí moderní a efektivní řešení pro jejich potřeby při doručení balíků.

  

Nová služba Balíkovna na adresu je dostupná na všech pobočkách Balíkovny, včetně AlzaBoxů. Každá zásilka, která je přijata k doručení, je avizována odesílateli i příjemci, kteří mohou využít možnosti jejího sledování prostřednictvím aplikace pro sledování zásilek. Před samotným doručením na adresu se řidič zásilky spojí s příjemcem telefonicky, což zajišťuje plynulé a efektivní doručení.  

  

Pro zvýšení pohodlí zákazníků je možná i úhrada dobírky přímo u řidiče, a to buď platebním terminálem nebo v hotovosti. Kromě toho ji může převzít kdokoliv, kdo má kód určený pro výdej zásilky, podobně jako je tomu u vyzvednutí zásilky v Balíkovně. Tento kód obdrží adresát e-mailem nebo v SMS zprávě.

  

Další informace včetně výhod pro klienty registrované do účtu Moje Balíkovna, naleznou zájemci na webu www.balikovna.cz.

  

Zdroj: Česká pošta