Rádio Blaník
Rádio Blaník
22:00 - 05:00
POHODOVÉ ČESKÉ RÁDIO
MENU

BĚH pro JEDLIČKU.

BĚH pro JEDLIČKU.

Netradiční „Běh pro Jedličku“ podporuje Nadaci Jedličkova ústavu. Člověk si procvičí kondici a zároveň udělá dobrou věc. Pokud toužíte po netradičním zážitku, udělejte si čas 17. června.

 

Zaplacením startovného podpoříme děti s tělesným postižením. Dospělí uhradí 400 korun, děti 150. Startovné zahrnuje startovní číslo, příspěvek do veřejné sbírky Nadace Jedličkova ústavu, zapůjčení elektronického čipu, drobné občerstvení, startovní balíček, medaile pro první tři nejrychlejší účastníky a vstup do technického zázemí.

  

Běh se poběží na pražském Vyšehradě a jeho start bude v 15 hodin. Jednotlivé trasy budou zahrnovat překážky, které symbolizují bariéry, se kterými se denně setkávají děti a mládež s tělesným postižením. 

  

Připravený je bohatý doprovodný program. Běh hlavních kategorií pro dospělé se zahájí hromadnou rozcvičkou s olympionikem Arturem Omarovem, o závěrečný koncert se postará kapela Z HECU. Pro děti bude probíhat divadelní představení „První pomoc se záchranářem Markem“. Návštěvníci budou mít možnost zapojit se do soutěže ve foto koutku.

  

Závodníci se mohou těšit na zdravé občerstvení, které připraví studenti škol Jedličkova ústavu se svými vychovateli.

  

Veškeré potřebné informace o akci najdeme na www.behprojedlicku.cz