10:00 - 13:00
POHODOVÉ ČESKÉ RÁDIO
MENU

České hudební hvězdy zazáří na zámku v Havířově!

České hudební hvězdy zazáří na zámku v Havířově!

Pokud máte rádi skvělou atmosféru, legendární české hity, dobré jídlo a pití tak si v kalendáři nezapomeňte označit 31. května a 1. června 2024! Zámecký park v Havířově se stane dějištěm prvního ročníku Zámeckého Festivalu s Rádiem Blaník.

Na pódiu se představí zvučná jména českého popu a rocku, jako je Michal David s kapelou Kvatro, Legendy se Vrací, Turbo, Heidi Janků s kapelou Heidiband anebo Holki.

Přímo ze scény regionu se připojí ostravská Acoustica s netradičními akustickými verzemi světových rockových hitů, rocková kapela Allnevr a punk-rocková banda Vixlaivant.

Ale to není vše! Festival nabídne bohaté gastro zážitky včetně soutěžního Gulášfestu amatérských kuchařských týmů. Milovníci piva si rozhodně přijdou na své s bohatým výběrem čepovaných piv pod záštitou pivovaru Radegast a Plzeňského Prazdroje.

Pro malé návštěvníky bude připravena zábava v podobě skákacích nafukovacích atrakcí, klaunů, malování na obličej, deskovek a dětského hřiště přímo v areálu. Relaxační zóna s čajovnou pod stromy v parku poskytne místo pro zasloužený odpočinek.

A co počasí? To si na nás nepřijde! Prostorový stan s dostatkem míst k sezení vás ochrání před nepřízní počasí i ostrým slunečním svitem.

Zámecký festival v Havířově slibuje nejen skvělou hudbu, ale také atmosféru plnou radosti a společné zábavy pro celou rodinu. Navíc se v sobotu 1.června můžete těšit na moderátora Petra Slívu.

Nepropásněte tento nezapomenutelný zážitek, tým Zámeckého Festivalu a Rádio Blaník se těší právě na vás!

  

Vstupenky zakoupíte zde: https://www.ticketportal.cz/event/ZAMECKY-FESTIVAL-S-RADIEM-BLANIK

  

www.zameckyfestival.cz