MENU

CIHLAFEST

CIHLAFEST

Open Air festival Cihlafest letos proběhne 21.srpna. Akce se uskuteční nedaleko Slapské přehrady na dvou scénách v zahradách chráněného bydlení Fara. Lidé se můžou těšit na herce, hudebníky, nebo žongléry. V rámci workshopů se budou nacvičovat cirkusové kousky, divadelní představení i bubenická show. Vstupenky jsou v předprodeji na akcecihla.cz/cihlafest.

  

Letošní premiérové vystoupení Cirku La Putyka startuje v 19:30. Novocirkusová kabaretní koláž Kabaret Dynamit v režii Ethana Lawa, stálého člena Cirku La Putyka nabídne současné i tradiční cirkusové výstupy.

  

Program nezapomíná ani na nejmenší návštěvníky. Děti všech věkových kategorií se můžou těšit na workshop s velkými bublinami a na výtvarné dílny. Chybět nebude ani bazének nebo trampolína. Mezi divadly se představí Divadlo Fórum s interaktivní moderní pohádkou „Tak to prostě je!“. Přijede také CIRKUS PACIENTO se svým velkolepým cirkusovým představením Varieté sociale, kde bude možné vidět na vlastní oči exotická stvoření!

  

O hudební zážitek se postará FaraBand. Hudební seskupení vzniklo na základě pravidelných muzikoterapií klientů chráněného bydlení Slapy.

  

Program je opravdu bohatý. Pro aktuální informace navštivte https://www.akcecihla.cz/cihlafest/

  

Předprodej vstupenek: https://www.akcecihla.cz/predprodej-vstupenek/

  

CIHLAFEST je organizován společností Portus Praha a patří k doprovodnému programu benefiční sbírkové kampaně AKCE CIHLA. Výtěžek z letošní sbírky bude použitý na opravu Chráněných bydlení v obci Slapy.