12:00 - 17:00
POHODOVÉ ČESKÉ RÁDIO
MENU

Dostali jsme dárek!

Dostali jsme dárek!

Dostali jsme dárek! A to ještě ani nejsou Vánoce. 

Máme totiž skvělou stálou posluchačku Míšu z Příbrami. Možná jste jí už také zaslechli v našem vysílání. Pro Míšu je Blaník velký kamarád a přítel, který jí dělá každý den společnost.

Míša chodí pravidelně na naše akce a jezdí na koncerty na Konopišti. Vždy si najde chvíli, aby se za naším týmem zastavila a prohodila s námi pár slov. Nutno říci, že nikdy nepřijde s prázdnou.

Tentokrát se těšila na další setkání na Konopišti, ale bohužel se letos nedočkala, a tak nám poslala balíček s krásnými vlastnoručně pletenými ponožkami pro každého pracovníka rádia. V doprovodném dopisu nám napsala toto:

Milý Blaníčku,  

jelikož jsme se nemohli setkat na tvém 21. narozeninovém koncertu, tak vám posílám tyto ponožtičky, aby vás zahřály v botkách nebo postýlkách.

Škoda, že jsem to nemohla předat osobně, ale bohužel tento vir si vyžaduje, abychom se moc nescházeli a hlavně se nenakazili navzájem.

Přeji vám, ať máte stále více posluchačů. Moc vás zdravím a přeji všem pevné zdraví.

Vaše posluchačka Míša, Příbram.

Nám ponožky od Míši udělaly opravdu ohromnou radost a moc za ně děkujeme. Samozřejmě věříme, že nebude trvat dlouho a zase se budeme moci vidět. A to nejen s Míšou, ale i s vámi ostatními. Kontakt s vámi nám chybí, a tak věříme, že vám alespoň přes rozhlasové vlny přinášíme radost a pohodu.

Text a foto: Jirka Svoboda www.jirkasvobodafotograf.cz