17:00 - 22:00
POHODOVÉ ČESKÉ RÁDIO
MENU

Festival, Prázdniny v Telči, nabízí nespočet hudebníků!

Festival, Prázdniny v Telči, nabízí nespočet hudebníků!

Letošní devětatřicátý ročník zábavou rozhodně nešetří. Návštěvníci si mohou program užít až na čtyřech scénách. Akce potrvá do 15. srpna.

  

Festival nabízí bohatý kulturní program. Lidé se můžou těšit na mnohá vystoupení. Stojí za to zmínit Roberta Křesťana, který bude na festivalu koncertovat dvakrát. Zahraje s Druhou Trávou a připomene trampské začátky spolu s jeho prvními kapelami Poutníci a Trapeři. Nebude chybět ani Cirk La Putyka, Radůza, Mňága a Žďorp nebo Tata Bojs. Program probíhá na místním zámku, na náměstí Zachariáše z Hradce, v Panském dvoře a v zámeckém parku. Ten je vyhrazený pro divadelní pohádky. Nejmenší návštěvníci se můžou těšit na pohádku O Budulínkovi, O námořníku Čepičkovi, nebo o princezně z obrázku.

  

Organizátoři prosí všechny návštěvníky, aby dodržovali veškerá platná vládní nařízení. Lidé musí mít při vstupu na akci respirátor. V případě kontroly od hygieny musí být člověk schopný prokázat, že je plně naočkovaný už 14 dní, po covidu, nebo má negativní test. Stačí i čestné prohlášení.

  

Veškeré podrobné informace jsou k dispozici na webu www.prazdninyvtelci.cz