Rádio Blaník
Rádio Blaník
22:00 - 06:00
POHODOVÉ ČESKÉ RÁDIO
MENU

Koloběžka DEN 2020 už 11.10.

Koloběžka DEN 2020 už 11.10.

O závodě

Koloběžka DEN je sportovně-charitativní projekt určený pro všechny, kteří mají chuť se projet na koloběžce, zazávodit si o atraktivní ceny a užít si zajímavý doprovodný program a zároveň podpořit Nadaci Jedličkova ústavu. Svou podporu dětem s handicapem věnujete ať svou účastí v samotném závodě, tak že si přijdete do areálu užít samotný doprovodný program…

b2020

Opravdu se máte na co těšit!

Sportovní akcí Koloběžka DEN chceme nabídnout široké veřejnosti možnost poznat nový trend (jízdu na koloběžce) a zazávodit si s profesionály. Naším záměrem je vyzvat veřejnost k podpoře Nadace Jedličkova ústavu formou zdravého pohybu. Veškerý výdělek z akce bude poukázán k podpoře a realizaci projektů: bezbariérová doprava, osobní asistence, pořízení kompenzačních pomůcek, podpora volnočasových aktivit pro děti a mladé lidi s trvalým zdravotním handicapem.
Koloběžka DEN je zaměřen na jednotlivce, děti, dospělé, kamarády, přátelé, rodiny a lidi se zdravotním postižením, tedy opravdu na širokou veřejnost. V místě konání bude připraveno zázemí jak pro aktivní účastníky závodů, tak samozřejmě pro fanoušky, návštěvníky a diváky (bohatý doprovodný program).
Závod na koloběžkách je zařazen Českým svazem koloběhu pro rok 2020 do kalendáře „Český koloběžkový pohár“. 

Více na www.kolobezkaden.cz 

Základní informace

Kdy

11.10. od 10:00 hod.

Kde

Praha – Výstaviště, Open Air Bruselská cesta

Trať

150 m, 500 m, 1 km a 6 km. Trasy jsou vedeny po pevné betonové či asfaltové ploše.

Trasa 150 m

Pro děti do 4 let na odrážedlech – každý z účastníků ve startovním balíčku dostane: startovní číslo, účastnický diplom, voucher Koloběžka DEN na občerstvení ZDARMA a slosovatelný lístek o atraktivní věcné ceny.

Trasa 500 m

Pro mladší děti 4-5 let a 6-7 let – každý z účastníků ve startovním balíčku dostane: startovní číslo, účastnický diplom, voucher Koloběžka DEN na občerstvení ZDARMA a slosovatelný lístek o atraktivní věcné ceny.

Trasa 1 km

Pro starší děti 8-10 let a 11-14 let – každý z účastníků ve startovním balíčku dostane: startovní číslo, účastnický diplom, voucher Koloběžka DEN na občerstvení ZDARMA a slosovatelný lístek o atraktivní věcné ceny.

Trasa 6 km

Pro dospělé účastníky starší než 15 let – každý z účastníků ve startovním balíčku dostane: pro prvních 50 plně registrovaných žen a 50 plně registrovaných mužů tričko od značky Alpine Pro s logem Koloběžka DEN zdarma, startovní číslo, účastnický diplom, voucher Koloběžka DEN zdarma a slosovatelný lístek o atraktivní věcné ceny. Hlavní cenou je putovní pohár a zapůjčení vozu VW s plnou nádrží na víkend ZDA