06:00 - 12:00
POHODOVÉ ČESKÉ RÁDIO
MENU

Radimské léto Petra Jančaříka

Radimské léto Petra Jančaříka

Mnoho lidí volí dovolenou v tuzemsku. Důvodem můžou být krásy české země, ale i pandemie koronaviru, která komplikuje naše životy už dlouhou dobu. Zoufat si ale nemusíme. Česká republika nabízí letos bohatý kulturní program. Pojďme se podívat na jednu z možností, kterou je Radimské kulturní léto Petra Jančaříka.

  

Festival humoru a hudby odstartuje 4.srpna v obci Radim u Kolína. Akci hostí ZASTÁVKA RADIM u Kolína, konkrétně místní letní scéna. Těšit se můžeme na Heidi Janků a Jana Čenského. Začátek je v 19 hodin, ale vstup do areálu je možný už v 18 hodin. Vstupné v předprodeji nás vyjde na 250 korun, na místě to bude 290.

  

Další akce proběhne 6.srpna. Vystoupí Jakub Smolík a později i Zbigniev Czendlik. Start je opět v 7 večer, ale lidé mohou přicházet už od šesti. Vstupné je v předprodeji i na místě stejné.

  

O dva dny později 8.srpna se můžeme těšit na Michala Nesvadbu. Tentokrát akce začíná v 15 hodin a za vstupné v předprodeji zaplatíme 200 korun, na místě 230. Jelikož jde o známého Michala z kouzelné školky, nebude chybět ani dětská diskotéka, nebo představení pro děti.

  

Na závěr festivalu dorazí 11.srpna Zdeněk Troška a Josef IX. Začátek je v 7 večer a za vstup je opět lepší zaplatit už v předprodeji, protože nás vyjde levněji!

  

Předprodej vstupenek na www.xticket.cz