Rádio Blaník
Rádio Blaník
22:00 - 06:00
POHODOVÉ ČESKÉ RÁDIO
MENU

Rok života s Mutumutu

Rok života s Mutumutu

Pojištění Mutumutu je rizikové životní pojištění, které pojišťuje to podstatné. Bez poznámek pod čarou a bez zbytečných výjimek. Navíc mluví jazykem, kterému každý rozumí. Sjednáte jej on line na stránkách www.mutumutu.cz.

Mutumutu vrací až 30 % z pojistného, pakliže se o sebe staráte. Stačí se hýbat, chodit na preventivní prohlídky a nekouřit. Aplikace Mutumutu spolu s chytrými hodinkami vám pomůže při sledování pohybu a sama vypočítá vaši slevu na ročním pojistném! Stačí, když se pohyb stane součástí vašeho běžného života.

Pojištění Mutumutu vám pomůže udržet si životní standard i v takových případech, jako je dlouhodobá pracovní neschopnost.

Sjednání pojištění je opravdu jednoduché. Na stránkám www.mutumutu.cz najdete vše, co pro správné nastavení svého pojištění potřebujete. Najdete zde i podmínky pro získání odměny ve výši 3000 Kč na sportovní vybavení.

Kdybyste přeci jen chtěli poradit, můžete zanechat kontakt na webových stránkách, ozveme se vám. Pak už stačí jen pojištění sjednat a následně aktivovat.

Uzavřete si pojištění, které vyhovuje vaším aktuálním potřebám a využijte všechny výhody, které vám Mutumutu nabízí.

Tak pojďte s námi začít!