12:00 - 17:00
POHODOVÉ ČESKÉ RÁDIO
MENU

Teplýšovický běh bude!

Teplýšovický běh bude!

2.ročník závodu se koná už v neděli 30.května. Bude se závodit na tratích 15 km a 6 km. Součástí Teplýšovického běhu bude dětský překážkový závod. Nově je k dispozici i nezávodní trať v Nordic walking o délce 8 km. Další novinkou je zařazení hlavního trailového závodu na 15 km do seriálu Běžec Podblanicka. Start závodu bude umístěn v areálu TJ Sokol Teplýšovice.

  

Zájemci se můžou registrovat na závod do půlnoci 27.5.2021. V den závodu se bude možné registrovat na místě jen elektronicky. Dle nařízení vlády nesmí probíhat registrace kontaktně (v papírové podobě). 

  

Účastníci závodu musí mít negativní PCR test (ne starší než 7 dní) nebo negativní antigenní test (ne starší 72 hodin, může být i domácí test), 14 dní od ukončeného očkování či maximálně 90 dní od prodělání onemocnění COVID-19. Startovat se bude ve vlnách, kdy v každé vlně smí být maximálně 30 sportovců.

  

I v tomto ročníku zůstanou organizátoři věrni mottu #behempomuzes. A proto 150 Kč z každého startovného použijí na obnovu nebo revitalizaci krajiny v okolí Teplýšovic.

  

Novinkou letošního závodu je možnost pořízení funkčního běžeckého trika.

  

Veškeré potřebné informace o akci najdeme na webové stránce www.teplysovickybeh.cz