Rádio Blaník
Rádio Blaník
22:00 - 05:00
POHODOVÉ ČESKÉ RÁDIO
MENU

V září se poběží Posázavský ½ maraton

V září se poběží Posázavský ½ maraton

Stejně jako jiných akcí, také Posázavského ½ maratonu se dotkla opatření v souvislosti s epidemií koronaviru. Pro milovníky běhání ale máme dobrou zprávu. Závod se poběží, a to v neděli 6. Září 2020. Rádio BLANÍK je i letos hrdým mediálním partnerem.

Základní startovné se nemění a zůstává stejně, jako v minulých letech na částce 400 Kč. Při platbě v den závodu bude startovné činit rovnou pětistovku. Ke startovnému je možné také zakoupit bavlněné tričko s logem závodu.

Co se změnilo, je trasa. Z důvodu stavebních prací v Sázavě a zákazu vstupu do lesa kvůli těžbě dřeva po kůrovcové kalamitě byla letošní trať oproti předchozím ročníkům trochu upravena. Informace a mapu tratě najdete zde: http://posazavskypulmaraton.cz/?page_id=108

O závodníky bude dobře postaráno. Organizátoři chystají komfortní zázemí včetně možnosti teplé sprchy po závodu, výběr ze tří obědových jídel a nabídku nápojů. Samozřejmostí je občerstvení na trati v rámci startovného.

Kromě celkových vítězů a pořadí v rámci věkových kategorií se bude vyhlašovat i soutěž o nejlepšího místního běžce a běžkyni a také budou vyhlášeni a odměněni nejstarší účastníci závodu. Letos připravili organizátoři také velmi zajímavou cenu. Celkově nejlepší závodník získá dvoudenní pobyt pro dvě osoby v rakouských Alpách.

Více na webu závodu http://posazavskypulmaraton.cz/

Sázavský běžecký spolek a další dobrovolnicí a pořadatelé se na vás těší 6. září 2020 v Sázavě!