06:00 - 12:00
Víkendové ráno
MENU

Zapojte se do největšího pikniku v Česku

Zapojte se do největšího pikniku v Česku

Česko jde spolku na piknik. Už v neděli 2. srpna. Dobrovolnické centrum SPOLU proti samotě z.s. z Teplic se rozhodlo vrátit přirozenou lidskou pospolitost tam, kde se vytratila. Podporují pozitivní přátelské, sousedské a rodinné vztahy ve svém okolí, a k tomu pomáhá parta skvělých dobrovolníků.

Tentokrát se rozhodli vytvořit nový český rekord v počtu pikniků v jeden den po celé České republice. Akce by měla motivovat lidi, aby odložili mobily a vyrazili do přírody s rodinou, přáteli nebo sousedy a společně si dali něco dobrého, relaxovali, povídali si a nebo jen poslouchali zpěv ptáků. Společně tím oslavíme Mezinárodní den přátelství.

Nad rekordem bude bdít agentura Dobrý den, která provede dokumentaci a rozhodne o tom, zda se podařilo rekord ustanovit. Organizátoři věří, že se jim to povede, ale musíme jim všichni pomoci!

Co je potřeba udělat?

Zorganizujte ve svém blízkém okolí piknik alespoň pro pět lidí, trvající minimálně 2 hodiny v kuse dne 2.srpna 2020 mezi 10:00 a 18:00 a PŘIHLASTE SE ZDE jako pořadatel Vašeho pikniku nejpozději 1.srpna 2020 a do veřejné facebookové skupiny  ČESKO JDE SPOLU NA PIKNIK. Dále pak postupujte podle jednoduchých pokynů, které Vám pořadatelé sdělí v e-mailu.

Více informací zde: https://www.spoluprotisamote.cz/programy/rekord/

Koukněte na video pozvánku: