10:00 - 13:00
HEZKY ČESKY
MENU

Objevte českou duši na Pouti Českého Anděla

Objevte českou duši na Pouti Českého Anděla

Den naplněný pohodou a poznáním českých kořenů slibuje již osmý ročník Pouti Českého Anděla! Letos pod názvem "Poznej českou zemi a sám sebe". Na tento výjimečný celodenní zážitek se můžete těšit už v sobotu 18. května 2024 v malebné obci Ctiněves.

Proč právě Pouta Českého Anděla? Protože se jedná o nezapomenutelnou cestu, která zasahuje do nejhlubších vrstev českého dědictví. Kromě samotného výstupu na horu Říp, slibuje tento den spojit vás s historií našeho národa. Výstup na horu Říp je totiž něco, co by měl alespoň jednou zažít každý čech!

Nechte se unést bohatým programem, který zahrnuje křest prvního kalendáře spolku Cesta Česka, setkání s vítězi fotografické soutěže, a samozřejmě samotnou poutní cestou na horu Říp a zpět. Po návratu do Ctiněvsi vás čeká rovněž odpolední program plný zábavy.

Pro účastníky pouti je připraveno sedm zastavení plných inspirace a zamyšlení. Známá trasa vede přes pramen Hamlouf, kolem Řípu až k rotundě svatého Jiřího. Během putování se můžete nechat inspirovat tabulkami s tématy o vztahu k domovu, české zemi a společnosti.

Pro nejmladší účastníky je připraven program na návsi obce, který jim zajistí nezapomenutelný den plný zábavy a dobrodružství.

A co víc, letos spolek Cesta Česka slaví desáté výročí! Kromě významných ocenění a udílení cen za fotografickou soutěž se můžete těšit na překvapení pro všechny jejich příznivce. Více informací o akci a spolku Cesta Česka najdete na našem webu www.cestaceska.cz.

Přijďte se inspirovat a prožít den plný lásky k České zemi na Pouti Českého Anděla!