10:00 - 13:00
POHODOVÉ ČESKÉ RÁDIO
MENU

Tři šťastní posluchači odjeli v nových autech od BLANÍKU!

Ve středu 13. října 2021 se v autosalonu Přerost a Švorc auto konala velká sláva. S BLANÍKEM jsme tu předávali všechny tři nové Škody Scala, o které jsme od června do září hráli ve velké hře „Sluníčkové léto Rádia BLANÍK“. Výběr aut pak nebyl samozřejmě náhodný. „BLANÍK je pohodové české rádio, které už více než 22 let hraje hezky česky. A tak jako je pro nás přirozená sázka na české písničky, věříme i v tradici a kvalitu českých aut. Je pro nás proto velkou ctí, že jsme se v této speciální letní kampani mohli spojit právě se společností Škoda Auto, “ prozradil Daniel Rumpík, programový ředitel Rádia BLANÍK.

 

     

 

Postupně jsme potěšili tři výherce, kteří dokázali nejlépe ze všech odpovědět na tři kvízové otázky, které jsme postupně zveřejnili v našem vysílání. Nejprve jsme se ptali na počet míčků v prvních soutěžním voze. Bylo jich tam přesně 8424 a jako první si správně tipnula Lenka z Vlašimi. U druhé Škody Scala jsme se ptali na počet kilometrů, které během letošního léta najezdil Prázdninový krajánek Rádia BLANÍK. V tomto případě šlo o 3507 kilometrů a nejbližší správnou odpověď nám řekl David z Brna, který tak získal druhé soutěžní auto. A výhercem toho třetího se stal Mirek z Rašovic u Týniště nad Orlicí. Právě on byl ze všech tipujících nejblíže správnému počtu různých českých písniček, které jsme odehráli od začátku vysílání Rádia BLANÍK. Bylo jich přesně 6406 a Mirek díky svému tipu byl nejblíže a vyhrál tak zbrusu novou Škodu Scala. „Zkoušel jsem to všelijak propočítávat, ale nakonec jsem si stejně zkrátka tipnul nějaké číslo. A ono to vyšlo! Mám obrovskou radost. V životě jsem nic nevyhrál a teď rovnou auto, “ řekl výherce Mirek, který zároveň celou tuto letní hru zakončil.

 

Všichni tři výherci měli samozřejmě obrovskou radost a my díky nim taky. Ať se jim v jejich krásných nových autech dobře jezdí! Velké poděkování pak náleží také společnosti Škoda Auto, která byla hlavním partnerem této velké letní hry.