12:00 - 16:00
POHODOVÉ ČESKÉ RÁDIO
MENU

Dobré ráno, Moravo a Slezsko!

To je ten správný start pro celou Moravu a Slezsko!
Oblíbená dvojka Magda OtáhalováRadek Erben se na vás těší každý všední den vždy od 5 do 9 hodin.
 

A co pro vás během těch čtyř hodin pokaždé chystají?

Nejvíc českých písniček… 

Pokaždé pro vás mají spoustu písniček, které vám udělají ráno veselejší a lepší. A ty české mají oba samozřejmě stejně jako vy ze všech nejradši! Proto vám hrají ty nejoblíbenější.

Zajímavé novinky a čerstvé zprávy z Moravy a Slezska…
Každé ráno vám společně s kolegy z redakce zpravodajství servírují zajímavé novinky, a to zejména z Moravy a Slezska. A dobré zprávy mají obzvlášť rádi. Pomozte jim s jejich hledáním i vy. Magda i Radek budou rádi, když jimi vy sami zavoláte nebo napíšete, co je právě u vás nového.

Každé ráno vám poradí, co si vzít na sebe…
Magda i Radek zkrátka myslí na to, abyste se každé ráno dozvěděli vše, co potřebujete. Jak bude? Na předpověď počasí se vždy v 6:40 a 7:40 zeptají i meteorologů z ČHMU.

Svět podle Samiry…
Je milá, je vtipná, na každou otázku má odpověď… Přesně taková je naše Samira. Poslechněte si ji u nás na BLANÍKU v premiéře každé všední ráno v 7:30, kdy vám naše kolegyně Samira Al Ali okomentuje, co je u nás nového – vždy s humorem a nadhledem.

A dárky samozřejmě také nesmí chybět…
Magda s Radkem pro vás pravidelně mají také řadu milých překvapení a mnohdy i hezkých dárků. Tak buďte ve střehu, ať to nepropásnete!


Užijte si tedy každý všední den pohodový start s Magdou a Radkem.

Dobré ráno, Moravo a Slezsko!

Od pondělí do pátku vždy od 5 do 9 hodin na Rádiu BLANÍK.