MENU

DOBRÉ RÁNO RÁDIA BLANÍK

U nás na BLANÍKU se na vás každé ráno od pondělí do pátku vždy od 5 do 9 hodin těší pohodový moderátor Petr Brožík. Podívejte se, co všechno vám každé všední ráno nabízí.

Nejvíc českých písniček… 

Pokaždé pro vás má spoustu písniček, které vám udělají ráno veselejší a lepší. A ty české má samozřejmě stejně jako vy ze všech nejradši! Proto vám hraje ty nejoblíbenější.
 


Zajímavé novinky a čerstvé zprávy z celého Česka…

Každé ráno vám společně s usměvavými kolegyněmi z redakce zpravodajství servíruje zajímavé novinky z celého Česka i z vašeho kraje. A dobré zprávy má obzvlášť rád. Pomozte mu s jejich hledáním i vy. Petr bude rád, když mu i vy sami zavoláte nebo napíšete, co je právě u vás nového.


Každé ráno vám poradíme, co si vzít na sebe…

Petr zkrátka myslí na to, abyste se každé ráno dozvěděli vše, co potřebujete. Jak bude? Na předpověď počasí se vždy v 6:10 a 7:10 ptá meteorologů z ČHMU.


Honza Rýdl – dopravní expert Rádia BLANÍK…

Na BLANÍKU vás každé ráno čeká i aktuální dopravní zpravodajství. Petr na to navíc není sám. Každý čtvrtek v 8:30 si ve vysílání povídá s Honzou Rýdlem, dopravním expertem Rádia BLANÍK a zároveň tiskovým mluvčím ŘSD. Nikdo toho neví tolik o tom, co je nového na českých a moravských silnicích a dálnicích, jako on. A vy sami mu můžete posílat své dotazy. K dispozici je vám ale samozřejmě také naše dopravní linka řidičů. Pokud budete u něčeho, co by měli vědět i ostatní řidiči, zavolejte nám to na číslo 603 11 71 71.

Svět podle Samiry…

Je milá, je vtipná, na každou otázku má odpověď… Přesně taková je naše Samira. Poslechněte si ji u nás na BLANÍKU v premiéře každé všední ráno v 7:30, kdy vám naše kolegyně Samira Al Ali okomentuje, co je u nás nového – vždy s humorem a nadhledem.

A dárky samozřejmě také nesmí chybět…

Petr pro vás má pravidelně řadu překvapení a mnohdy i hezkých dárků. Někdy vás potěší dálničními známkami na celý rok, jindy CD s českými písničkami, no a někdy může být ve hře i něco ještě většího… Tak buďte ve střehu, ať to nepropásnete!


Užijte si tedy každý všední den ráno plný pohody s Petrem Brožíkem! 

Od pondělí do pátku vždy od 5 do 9 hodin na Rádiu BLANÍK.