Rádio Blaník
Rádio Blaník
22:00 - 06:00
POHODOVÉ ČESKÉ RÁDIO
MENU

ROK ŽIVOTA ZADARMO!

   

Velká hra o velkou roční rentu je úspěšně u konce! 

V pátek 16. února 2024 jsme odhalili jméno šťastné výherkyně, která si bude užívat celý rok na účet Rádia Blaník. 

Naše posluchačka Radka z Velké Bystřice bude po dobu jednoho roku dostávat pravidelnou měsíční rentu ve výši průměrné mzdy v České republice. Dohromady tak půjde o víc než půl milionu korun!! 

Blahopřejeme! 

Do velkého finále naší hry o velkou roční rentu postoupilo celkem dvacet posluchačů, kteří dostali stejný úkol – tipnout si, kolik různých česky zpívaných písniček jsme ve vysílání Rádia Blaník zahráli alespoň jednou během celého kalendářního roku 2023.   

Nyní už můžeme prozradit, že se celkem jedná o 2481 různých písniček. Některé jsme na Blaníku zahráli jenom jednou, jiné zazněly třeba víc než stokrát. Ale nejdůležitější je to, že právě Radka z Velké Bystřice si tipla nejlépe – její tip zněl 2500, takže se netrefila pouze o 19 písniček. Klobouk dolů! 

Radka nám prozradila, že s Blaníkem hraje pravidelně. Nikdy by jí ale nenapadlo, že právě ona získá takto velkou výhru! „Rodina už to ví. Partner to slyšel přímo na Blaníku a všichni mají samozřejmě radost, “ řekla šťastná výherkyně, která prý rozhodně nebude dávat výpověď z práce, jak nám s úsměvem dodala. A na co použije vyhranou roční rentu? „Ještě uvidíme, možná za to bude nová střecha, možná fasáda. A něco určitě dám i dětem, “ uvedla. 

Ještě jednou tedy blahopřejeme!