MENU

V pěti nemocnicích mají díky BLANÍKU na růžích ustláno!

Radostně i smutně, rychle i pomalu, česky i v jakémkoli jiném jazyce. Slovo „DĚKUJI“ se dá vyjádřit mnoha různými způsoby. Na BLANÍKU jsme si v posledních několika týdnech vybrali ten, který je pro nás v letošním roce nejtypičtější – děkovali jsme krásnými květinami od Florea.cz.

 

VŠECHNA VIDEA >

Projekt 1000 DÍKŮ OD BLANÍKU je úspěšně za námi. Posledních pět sobot jsme postupně dovezli vždy 1000 růží těm, kteří už od jara bojují s epidemií coronaviru. Byli jsme ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze., v nemocnici v Písku ve Fakultní nemocnici v Ostravě, v Oblastní nemocnice Jičín a na závěr jsme navštívili i Fakultní nemocnici Brno. Tady všude jsme rozdávali radost a nádherné růže od Florea.cz. A jsme přesvědčeni, že to mělo smysl. „Předávání růží bylo pokaždé ve znamení silných emocí. Dopředu jsme netušili, jak budou lékaři sestřičky a další zaměstnanci nemocnic reagovat, ale hned první předání nás uklidnilo. Všichni byli nadšení a po růžích se jen zaprášilo. Sem tam se objevily hlasy, že jde jen o prázdné gesto. Ale po těch pěti týdnech musím konstatovat, že šlo o mnohem víc. Tihle bojovníci v první linii potřebují podporu a někdy je vlídné slovo, poděkování nebo růže mnohem víc než peníze, “ prozradil Josef Černý, který měl tento společný projekt Rádia BLANÍK a Florea.cz na starosti. 

Na BLANÍKU děkujeme za milé přijetí, kterého se nám na každém místě dostalo. A pro všechny máme skvělou zprávu – i v roce 2021 bude BLANÍK to rádio, které růže přináší. Už brzy przradíme víc!