Dělník do výroby a na montáže

Česká společnost IMAGINOX se specializuje na výrobu luxusních wellness produktů z nerezové oceli (bazény a vířivky). Projekty realizujeme nejen na českém, ale i evropském trhu - v zemích, jakými jsou Švýcarsko, Itálie, Francie, Belgie, Nizozemsko, Německo či Rakousko. Nyní hledáme nové kolegy do výroby na pozici Svářeč / Zámečník. Nabízíme stabilní zázemí české společnosti, přátelské pracovní prostředí, řadu zaměstnaneckých benefitů i možnost podívat se na montáže do zahraničí.

Náplň práce:

  • Příprava a svařování nerezových konstrukcí dle výkresové dokumentace metodou MIG/TIG ve výrobní hale
  • Montáž produktu na místě realizace
  • Mezioperační kontrola (kapilární penetrační zkouška)
  • Čištění svárů
  • Vrtání, řezání závitů, vykružování, broušení
  • Manipulace s materiálem a výrobky
  • Udržování čistoty a pořádku na pracovišti
  • Práce ve výrobní hale, možnost práce na stavbách v zahraničí

Hlavní požadavky na tuto pozici jsou:

  • Zkušenosti a praxe ve zpracování korozivzdorných ocelí
  • Výuční list v oboru svářeč výhodou
  • Smysl pro detail a preciznost komplexních požadavků
  • Technická zdatnost a manuální zručnost
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a vysoké pracovní a týmové nasazení
  • Ochota a příjemné vystupování
  • Řidičský průkaz skupiny B, flexibilita

Nabízíme:

  • Zajímavou práci s kvalitními technickými produkty
  • Práce na výrobě luxusních wellness produktů
  • Zázemí prosperující české společnosti
  • Neformální prostředí a přátelský kolektiv
  • Zajímavé finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity: až 25 dní dovolené, vánoční bonus a bonusy za plnění docházky, příspěvek na stravné, příspěvky na letní tábory a kurzy pro děti, možnost zaměstnanecké bezúročné půjčky, O2 Family a další
  • Místo výkonu práce ve Vrchotových Janovicích
  • Nástup možný ihned
  • Práce je vhodná také pro absolventy

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš profesní životopis.

Alena Pešková, HR manažerka, email: nabor@imaginox.cz, tel. +420 705 100 997