Projektový manažer

Společnost Aquamarine Spa se od svého založení v roce 1997 specializuje na prodej vířivek, bazénů a saun nejvyšší kvality. Zaměřujeme se zejména na realizaci kompletních privátních i komerčních wellness, a to nejen v České republice, ale také na Slovensku. V současnosti naše firma hledá nového člena týmu na pozici Projektový manažer.

Náplň práce:

  • Projektování a práce se softwarem AutoCAD
  • Návrh a realizace technického řešení wellness projektů
  • Příprava předávacích dokumentů
  • Aktivní kontrola staveb
  • Komunikace se zákazníky
  • Spolupráce s obchodním oddělením
  • Vedení montážního týmu
  • Komunikace s dalšími odděleními společnosti

Hlavní požadavky na tuto pozici jsou:

  • Prokazatelné zkušenosti na této pozici
  • Zkušenost s prací v softwaru AutoCAD (software Revit výhodou)
  • Smysl pro detail, design a preciznost komplexních požadavků
  • Komunikativnost a spolehlivost nutností
  • Ochota a příjemné vystupování
  • Pečlivost, zodpovědnost a vysoké pracovní nasazení
  • Zkušenosti s prací v procesorech Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
  • Schopnost dorozumět se v anglickém jazyce (německý jazyk výhodou)
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Zajímavou práci s luxusními a designovými produkty
  • Neformální prostředí a přátelský kolektiv
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity - vánoční bonusy a bonusy za docházku, až 25 dní dovolené, příspěvek na stravné, příspěvek na letní tábory a kurzy pro děti, O2 Family, možnost firemní bezúročné půjčky
  • Služební vůz
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce ve Vrchotových Janovicích

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš motivační dopis a profesní životopis.

Alena Pešková, HR manažerka, email: nabor@imaginox.cz, tel. +420 705 100 997