Servisní technik bazénů

Společnost Aquamarine Spa se od svého založení v roce 1997 specializuje na prodej vířivek, bazénů a saun nejvyšší kvality. Zaměřujeme se zejména na realizaci kompletních privátních i komerčních wellness, a to nejen v České republice, ale také na Slovensku. Nyní do našeho týmu hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici servisní technik bazénů.

Náplň práce:

  • Instalace, zprovoznění a servis bazénové technologie
  • Koordinace a spolupráce na realizaci bazénu
  • Servis vířivek, saun a ostatních wellness produktů
  • Pravidelná údržba bazénů a wellness

Hlavní požadavky na tuto pozici jsou:

  • Technická zdatnost a manuální zručnost
  • Časová flexibilita
  • Proaktivní zákaznický přístup
  • Organizační a komunikační dovednosti
  • Zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost
  • Ochota a příjemné vystupování
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Zkušenost z oboru výhodou
  • Znalost vodoinstalace a elektroinstalace výhodou

Nabízíme:

  • Odborné zaškolení a další návazné vzdělávání
  • Zajímavou práci s kvalitními technickými produkty
  • Zázemí prosperující české společnosti
  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity - až 25 dní dovolené, příspěvek na stravné, příspěvek na letní tábory a kurzy pro děti, možnost firemní bezúročné půjčky, vánoční bonusy a bonusy za docházku
  • Neformální prostředí a přátelský kolektiv
  • Moderní kancelářské zázemí ve Vrchotových Janovicích
  • Nástup možný ihned

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš profesní životopis. Dále prosím připojte stručný motivační dopis.

Alena Pešková, HR manažerka, email: nabor@imaginox.cz, tel. +420 705 100 997