RUG CZ, s.r.o.

Firma RUG CZ, přední výrobce revizních dvířek, rozšiřuje svůj tým!
O nás
Jsme hrdým výrobcem špičkových revizních dvířek s dlouholetou tradicí a součástí prestižního francouzského koncernu SEMIN. Naše výrobní závody v Plzni zaměstnávají kolem 100 pracovníků, kteří se podílejí na vytváření kvalitních produktů, jež jsou spolehlivé a bezpečné. Abychom mohli ještě lépe plnit naše cíle, rozšiřujeme tým a hledáme nové zaměstnance na pozice do výroby a do skladu.
Operátor výroby
Náplň práce

Příprava jednotlivých dílů a kompletace revizních dvířek

Používání ručního nářadí

Příprava balících materiálů a balení hotových výrobků na páskovací baličce

Zajištění, že každý výrobek splňuje naše vysoké standardy kvality a bezpečnosti.
Požadujeme

Vyučení v technickém nebo řemeslném oboru výhodou, ale pokud jste manuálně zruční, rádi vás vše naučíme.

Zručnost a smysl pro detail

Spolehlivost a zodpovědný přístup k práci

Skladník
Náplň práce

Příjem materiálu a zaskladnění

Vyskladnění a chystání materiálu na zakázky do výroby

Práce se čtečkou

Obsluha VZV a retracku
Požadujeme

Zkušenosti s řízením VZV a případně i retracku

Znalost práce ve skladu je výhodou
Co vám nabízíme:

Práce v menší firmě s rodinnou atmosférou

Příspěvek na stravování

Atraktivní mzdové ohodnocení s bonusy za výkon

Přátelský kolektiv

5 týdnů dovolené

Firemní akce
Pro více informací o nabízených pozicích navštivte naše webové stránky www.rug.cz , kde najdete podrobné popisy pracovních míst a další zajímavé informace o práci v naší společnosti.
Připojte se k nám a buďte součástí týmu, který si cení kvalitní práce a vzájemné podpory. Pokud máte chuť se do práce pustit s námi, zašlete nám svůj životopis ještě dnes!
Těšíme se na Vás v našem týmu!