MENU

Terasy a pergoly

Dobré rady do zahrady
Terasy a pergoly

Krásný, dobrý den, téma víkendových dobrých rad do zahrady je zastřešení teras a pergol polykarbonátovými deskami. Polykarbonát je v podstatě nerozbitný, odolný proti UV záření, zvládne nízké i vysoké teploty. Výhodou je jeho nízká hmotnost a výborné optické vlastnosti. Má široké využití od zastřešení pergol, teras nebo stání aut až po skleníky. Co přesně si z nabídky vybrat, vám ve společnosti Titan Multiplast s výběrem pomohou. Stačí dát dohromady vaše požadavky a základní informace, pokračuje inženýr Lukáš Horn, majitel a jednatel společnosti Titan Multiplast. Součástí našeho servisu je i profesionální poradenství, kde i na základě obrázku nebo výkresů konstrukce dokážeme navrhnout varianty podle spádu střechy, umístění a zatížení sněhem, protože není možné použít jakýkoliv materiál na každou střechu. Na základě základních informací, které od vás dostaneme, jsme schopni vytipovat alternativy, které by připadaly v úvahu. Zároveň doporučíme materiál, který kromě toho, že bude tvořit vodotěsnou střechu, bude filtrovat infračervené záření ze slunečního spektra a tím zabraňovat skleníkovému efektu. To znamená, že nejenom, že na vás nebude pršet, ale ani pod tou pergolou vám nebude v létě horko.

Teď se ale nabízí další otázka, zda zvládneme samotnou instalaci. My našim zákazníkům dodáváme materiál naformátovaný na přesný rozměr dané aplikace nebo konstrukce, kterou má zákazník doma, a to včetně příslušenství, to znamená zasklívacích lišt, profilů, spojovacího materiálu, těsnění a všeho, co je k tomu potřeba. Je to v podstatě jakási stavebnice, kterou dokáže každý s našimi videonávody, naším návodem na montáž nebo profesionálním poradenstvím našich techniků bez problémů zvládnout. Pokud chcete, aby vám zastřešení vydrželo a dělalo radost spoustu let, obraťte se na profesionály. Kvalitní polykarbonátové desky se zárukou, profesionální poradenství a velký výběr. Přesvědčte se sami na www.multiplast.cz.

Všechny díly pořadu Dobré rady do zahrady si poslechněte zde.

Autor článku:
Ivanna Balkovska, redaktorka, zprávařka, redaktorka webu
Rádio Blaník je takové rodinné rádio. Hrajeme české písničky, které dělají lidem radost. Na web přinášíme různé zajímavosti, a hlavně užitečné informace. Právě to má pro mě velký smysl. 

Naše další stanice Rádia Blaník

LIVE
Rádio BLANÍK - Morava a Slezsko
Pohodové české rádio
Zažni
MIROSLAV ŽBIRKA
Zažni - MIROSLAV ŽBIRKA
LIVE
BLANÍK CZ
Hezky česky celý den
Znamení
DIVOKEJ BILL
Znamení - DIVOKEJ BILL
LIVE
BLANÍK Oldies
Nejlepší hudba 60., 70. a 80. let
I'm Gonna Knock On Your Door
PETE BEST FOUR
I'm Gonna Knock On Your Door - PETE BEST FOUR
Copyright © 2023 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., All Rights Reserved.