Na Blaníku jsem vyrostla. Jeho vysílání mě provázelo už od útlého dětství. Dnes mám radost, že můžu být součástí týmu, který ho tvoří. Blaník je pro mě hlavně o lidech, o pohodě, lidskosti a přátelské atmosféře. Právě proto to tu mám tolik ráda.
Na Blaníku jsem vyrostla. Jeho vysílání mě provázelo už od útlého dětství. Dnes mám radost, že můžu být součástí týmu, který ho tvoří. Blaník je pro mě hlavně o lidech, o pohodě, lidskosti a přátelské atmosféře. Právě proto to tu mám tolik ráda.