MENU

Andrej Babiš u Báry Divišové: Sociální sítě jsou zlo. Ale sám s nimi bojuju

Andrej Babiš u Báry Divišové: Sociální sítě jsou zlo. Ale sám s nimi bojuju

Do podcastu Na jedné vlně s Bárou Divišovou přijal pozvání Andrej Babiš. V rozhovoru otevřeně mluví o aktuálním sporu s prezidentem Petrem Pavlem kvůli summitu NATO, atmosféře ve vládě, školství, známkách, sociálních sítích i o tom, proč by rodiče měli přes prázdniny víc mluvit se svými dětmi.

Babiš v rozhovoru říká, že stát zaspal v regulaci mobilů ve školách, a upozorňuje na negativní dopady sociálních sítí na děti. Zároveň přiznává, že sám má problém telefon odložit. „Když spím, “ odpovídá na otázku, kdy byl naposledy bez mobilu.

Nechybí ani osobnější momenty: vzpomínky na školní léta, prázdniny pod stanem, první lásku, vztah s rodinou, koncerty Elánu a Ewy Farne nebo vysvětlení, proč se s nadsázkou označuje za „nemocného altruismem“.

🎧 Celý rozhovor si můžete poslechnout v podcastu „Na jedné vlně s Bárou Divišovou“ na YouTube, Spotify a dalších platformách! Rozhovory můžete poslouchat i jako podcast.

V pořadu Rádia Blaník "Na jedné vlně s Bárou Divišovou" vede jedna z hlavních tváří zpravodajství TV Nova otevřené rozhovory s významnými osobnostmi z politického a společenského života České republiky. Základem diskusí jsou témata, která rezonují v naší společnosti.

Další stanice Rádia Blaník

LIVE
ČESKÝ BLANÍK
České písničky, které máte rádi
Šenkýřka
JARDA HYPOCHONDR
Šenkýřka - JARDA HYPOCHONDR
Copyright © 2026 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., All Rights Reserved.