MENU

SLUNCE, SENO 40 – ECHT RODINNÝ FESTIVAL V HOŠTICÍCH

Jedeme za vámi
SLUNCE, SENO 40 – ECHT RODINNÝ FESTIVAL V HOŠTICÍCH

Legendární Slunce, seno, jahody slaví 40 let - 6. 7. - Hoštice u Volyně

 

Zažijte jedinečnou atmosféru v duchu legendární komediální trilogie Zdeňka Trošky Slunce, seno a dorazte 6. července do Hoštic oslavit 40 let od premiéry filmu Slunce, seno, jahody! Doslova přes noc se jihočeské Hoštice znovu převlečou do podoby, jak je známe z filmů Slunce, seno, a nabídnou jednodenní festival s nabitým programem a zábavou pro celou rodinu! To vše za účasti režiséra Zdeňka Trošky, ale i představitelů hlavních rolí jako je Jiří Lábus, Jaroslava Kretschmerová, Broněk Černý, Petra Pyšová a chybět nebude ani autor hudby Karel Vágner a řada dalších!

 

Během nabitého celodenního programu je pro všechny návštěvníky připravena autogramiáda a beseda s režisérem, herci a známými tvářemi spojenými s trilogií Slunce, seno. Užijí si ale i procházku po Hošticích a možná i komentovanou prohlídku, náhled do filmových kulis, přiblížení zajímavostí a perliček ze života místních i ze samotného natáčení nebo zhlédnou velkoformátové fotografie herců a výstavu fotek z natáčení. Připravena je rovněž zábava, dojít by mělo na zážitkovou jízdu na motorizované posteli staré Škopkové po náměstí a chybět nebudou ani soutěže, jak jinak než v duchu Slunce, seno a Hoštic. Návštěvníci si tak budou moci vyzkoušet například hod holínkou nebo otepem sena či slámy, ale třeba i simulátor dojení a zapomenuto nebude ani na živá hudební vystoupení, a dobré jídlo a pití. Celý festival pak vyvrcholí večerním promítáním filmu Slunce, seno, jahody! Právě ten totiž letos slaví 40. let od svého uvedení do kin.

 

Vstupenky k dostání v předprodejní síti TicketLive. https://www.ticketlive.cz/cs/event/slunce-seno-slavi-40-let-jzd-hostice-u-volyne-06-07-2024

 

 

Autor článku:
Ivanna Balkovska, redaktorka, zprávařka, redaktorka webu
Rádio Blaník je takové rodinné rádio. Hrajeme české písničky, které dělají lidem radost. Na web přinášíme různé zajímavosti, a hlavně užitečné informace. Právě to má pro mě velký smysl. 

Naše další stanice Rádia Blaník

LIVE
Rádio BLANÍK - Morava a Slezsko
Pohodové české rádio
Jako za mlada
OLYMPIC
Jako za mlada - OLYMPIC
LIVE
BLANÍK CZ
Hezky česky celý den
Rána jsou zlá
JIŘÍ KORN
Rána jsou zlá - JIŘÍ KORN
LIVE
BLANÍK Oldies
Nejlepší hudba 60., 70. a 80. let
(I Can't Get No) Satisfaction
ROLLING STONES
(I Can't Get No) Satisfaction - ROLLING STONES
Copyright © 2023 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., All Rights Reserved.