MENU
Michal Krusberský

Michal Krusberský

Michal Krusberský vysílá pro celou Moravu a Slezsko:

Pondělí až pátek od 19 do 22 hodin.

Sobota a neděle od 18 do 22 hodin.

 

První vysílání na BLANÍKU – kdy to bylo a co se ti při vzpomínce vybaví?

Bylo to 15.3.2021 a bylo to dost hektické. Jinými slovy byl jsem vhozen do vody a plav. Ale naštěstí na Blaníku je dost skvělých lidí, kteří mi na začátku pomohli a to se cení.

Jakou českou písničku z BLANÍKU máš nejradši?

Oceán-prázdná ulice. Depešák se ve mě nezapře.

Tvůj nejoblíbenější český film?

Adéla ještě nevečeřela. Jako dítě jsem chtěl mít stejný divotvorný skleník :-) A spoustu dalších nestárnoucích komedií, jako jsou třeba Světáci.

Jakou knížku si nezapomeneš přibalit na dovolenou?

Asi další díl detektivek z francouzského pobřeží Bretaně od Jean-Luca Bannaleca. I když na dovolenou bych si knížku nebral, tam je třeba poznávat a objevovat a to mi zabere veškerý čas.

Co děláš nejradši, když zrovna nevysíláš?

Když nevysílám, tak pracuji jako svatební a portrétní fotograf, což mi zabere hodně volného času. Pokud se snad přeci jen volná chvíle najde, tak prácuji na zahradě, kde si dokonale vyčístím hlavu. Stejně ralaxační jsou i procházky s našim psem.

Kam bys posluchače pozval/-a na výlet?

Nezdá se to, ale i na Moravě a ve Slezsku máme spoustu krásných míst. Když pominu kouzelné Beskydy a Jeseníky, tak rád objevuji starou krásu, takže určitě bych posluchače vzal na Zámek v Hradci nad Moravicí nebo na Zámek Raduň, Štramberskou Trůbu, nebo třeba i Olomouc je moc krásné město.

A co nejoblíbenější jídlo?

Pořádný steak s pepřovou omáčkou není k zahození. Ale nejsem vybíravý. Občas čerstvý chleba s máslem, rajčetem a třeba i bazalkou ze zahrádky, poskytne stejný gurmánský zážitek.

Pivo nebo víno?

Jak kdy a jak s kým 🙂 V létě s přáteli někde pivo, doma v klídku po práci víno.

Káva nebo čaj?

Čaj a buchty k tomu.

Podcasty

Copyright © 2023 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., All Rights Reserved.