Táňa Janevová
Naše Táňa si momentálně užívá rodičovských starostí, ale už nyní se na vás všechny moc těší.
První vysílání na BLANÍKU – kdy to bylo a co se ti při vzpomínce vybaví?
Bylo to myslím 6. července 2019. Vzpomenu si hlavně na skvělou kolegyňku Kačku Pallayovou. Ta byla připravena doma jako nejlepší přítel na telefonu už od šesti hodin od rána, kdybych náhodou potřebovala poradit.
Jakou českou písničku z BLANÍKU máš nejradši?
To tehdy padal déšť od Heleny Vondráčkové.
Tvůj nejoblíbenější český film?
S tebou mě baví svět.
Jakou knížku si nezapomeneš přibalit na dovolenou?
Alchymistu od Paula Coelha.
Co děláš nejradši, když zrovna nevysíláš?
Hraju divadlo anebo jsem někde na procházce s pejskem.
Kam bys posluchače pozvala na výlet?
Na rybník Studenec. Prošli bychom se lesem a pak zavítali k rybníku, rozdělali oheň a zazpívali si. :)
A co nejoblíbenější jídlo?
Noky se špenátem a parmazánem a bábovka.
Pivo, nebo víno?
Rozhodně víno. Nejlíp ale bublinky.
Káva, nebo čaj?
Káva.
Co se ti vybaví, když se řekne Konopiště?
Parádní atmosféra, skvělé kapely a úžasní Blaníci. Zážitek, na který se nezapomíná.